referencje ŁucowiePierwszy kontakt z twórczością i pasjami pani Oliwii Ziółkowskiej miałam jeszcze w czasach liceum, na długo przed poznaniem męża, przed jakimkolwiek planowaniem ślubu i układaniem marzeń o tym pięknym dniu. Myślałam wtedy, że taki skarb i talent nie mogą za długo trzymać się rodzinnych stron i szybko wyfruną z rodzinnego gniazda, pozbawiając okolicznych szansy na spełnienie skrytego marzenia – przeżycia wspólnej sesji zdjęciowej i posiadania najpiękniejszej pamiątki. Przez miesiące systematycznego podglądania prac pani Oliwii (dzięki portalowi photoblog), nabrałam pełnego zaufania dla jej wyczucia barw, umiejętności uchwycenia i utrwalenia drobnych, ulotnych „cudów świata”. Jej fotografie cechuje widoczna dbałość o każdy szczegół. Obrazy oddają smak, zapach, pełnię klimatu danej chwili. A lekkość ich tworzenia, wprawę i kunszt najlepiej poznać po samym już procesie ich powstawania – sesja plenerowa była dla nas prawdziwą przyjemnością! Żadnych wymuszonych póz, infantylnych uwag – pełen profesjonalizm.

W czasie ceremonii i później, w trakcie zabawy weselnej mogliśmy czuć się swobodnie i pewnie – pani Oliwia jest bardzo dyskretnym fotografem, który wie jak postępować w tych stresujących dla wszystkich nowożeńców momentach. Efekty tej przyjemnej pracy powalają! Każdy, kto oglądał nasz ślubny album chwali bogactwo i wyrazistość kolorów, pomysłowość rozwiązań i uchwycenie wszystkich najistotniejszych lub też najzabawniejszych chwil. Wiedziałam, że na pani Oliwii można polegać i nie zawiodłam się– jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z samych zdjęć jak i atmosfery, w której powstawały. Pani Oliwia to niezwykle sympatyczna osoba, odpowiada na wszystkie sugestie i realizuje w zupełności potrzeby swoich klientów. Jest otwarta i bardzo cierpliwa. Spokojni wiarygodnością powyższych treści szczerze polecamy!

Katarzyna i Krzysztof Łucowie


 

referencje K GibułaCzasami nawet poloniście brakuje słów, którymi można opisać wdzięczność drugiej osobie. Na takie właśnie słowa uznania z cała pewnością zasługuje pani Oliwia Ziółkowska. Zmiana terminu wesela mojej siostry spowodowała konieczność znalezienia nowego fotografa, który uwieczniłby te piękne chwile i byłby doskonałym prezentem dla młodej pary.

Wiedziałem, czego się spodziewać, bowiem zdjęcia pani Oliwii widziałem wcześniej w albumie przyjaciółki, od niej też wziąłem kontakt. Szybka i sprawna komunikacja z usługodawcą sprawiła, iż mieliśmy jeden problem mniej. Produkt końcowy, który otrzymałem jako zleceniodawca [album ze zdjęciami, filmik zmontowany z fotografii oraz fotoksiążka] przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Piękne fotografie oddawały w pełni barwy przyrody oraz uczucia najpiękniejszego dnia w życiu mojej ukochanej siostry. Pani Oliwia ma niezwykły dar chwytania odpowiednich momentów, dzięki czemu utrwalone zostały radość, miłość, jak również towarzyszące parze oraz gościom emocje. Jej zdjęcia urzekają pięknem detali.

To, co równie istotne, pani Oliwia traktowana była jako równorzędny gość towarzyszący nowożeńcom w każdej ważnej chwili tego wyjątkowego dnia [wizyta u fryzjera, ubieranie młodych, plener, uroczystośćślubu, wesele], a jednocześnie nie dostrzegało się jej obecności. Efektem jej pracy są zdjęcia, którymi cała rodzina zachwyca się do dziś. Mamy nadzieję, iż będzie w stanie utrwalić także inny ważny moment – chrzcin przychodzącej na świat istotki!

Dziękuję z całego serca, pani Oliwio, za profesjonalizm! Wszystkim z pełną odpowiedzialnością polecam usługi tej niezwykłej kobiety!

Krzysztof Gibuła


referencje - MA WilkowieBardzo ogólnie rzecz ujmując jesteśmy – wraz z moim małżonkiem – niezwykle zadowoleni ze zdjęćślubnych w wykonaniu Pani Oliwii. Trzeba przyznać, że pełen profesjonalizm, niezwykła wrażliwość, wyczucie chwili i „Łapanie” na zdjeciach momentów niezwykle wyjątkowych, sprawiły, że mamy cudowny album zdjęćślubnych oraz wspaniałą prezentację, z odpowiednio dobraną muzyką. Za każdym razem, gdy oglądamy dzieło Pani Oliwii, cudowne wspomnienia wracają, i jest to właśnie jej zasługa, ponieważ nie każdy potrafi odpowiednio zatrzymać chwilę, uwiecznić w jednej pozie, zastygłej formie to, co najważniejsze -uczucie. Każde zdjęcie jest wyjątkowe, artystyczne na swój indywidualny sposób. Świetne pomysły fotografa co do formy ujęć, sprawiają, ze każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno nie będzie zawiedziony tym, jak się prezentuje. Szczerze polecamy!!

Magdalena i Artur Wilkowie


referencje D Nowak

Trudno ubrać w słowa piękne momenty, a na pewno świetnymi chwilami są sesje zdjęciowe z Oliwią. Jest ona profesjonalistką i ze świetnym poczuciem humoru, tak więc sesja z Nią to oprócz genialnych efektów również dobra zabawa. Polecam Ją każdemu! Zdjęcia z sesji z Oliwią będą dla Was wspaniała pamiątką na długie, długie lata. Zlecenia komercyjne które wykona zachwycą szeroką publiczność i zwrócą uwagę na Waszą firmę/produkt, a modelki z portfolio od Oliwii mogą startować do najlepszych agencji.

Dominika Nowak


referencje ŁyszykOliwia Ziółkowska to profesjonalistka, która kocha to co robi i wykonuje to świetnie! Polecam,
bo współpraca z Nią, to czysta przyjemność. Jako koleżanka po fachu, przyznaję, że nauczyła mnie wiele i to m.in. dzięki Oli znam świat fotograficzny lepiej. Tak, to moja fotograficzna siostra! Wykonuje fotografie z sercem, a to jest najpiękniejsze, co może być. Obie wiemy, że technika nie jest najważniejsza, a pomysł i dusza włożone w prace. Cenie ją za pracowitość, otwartość, szybkość i spontaniczność! Lubię to, że nie masz pojęcia kiedy Ona stworzyła ten cudowny portret, wydobywający z Ciebie całe piękno. Skradnie Ci duszę i odbije na fotografię. Okiem obiektywu przenosi Cię do innego świata, w którym jeszcze nie byłeś… dlatego musisz tam wejść.

Magda Łyszyk


referencje K. KwiatkowskaUwielbiam Ją!! Cudowny wulkan energii i optymizmu, pomysłów.. Profesjonalizm, zabawa i świetne zdjęcia..

Coś jeszcze? ENERGIA! Polecam, oj bardzo!

Katarzyna Kwiatkowska


referencje P. Radlińska

Oliwia jest fantastyczna! Ma doświadczenie, talent i dobry humor. Nie zraża się brakiem profesjonalizmu modelki, pomaga, radzi i zawsze potrafi wyczarować coś cudownego. Polecam serdecznie i ogromnie liczę na dalszą współpracę ze mną.

Pola Radlińska