Fotografie kradną dusze – oddaj mi kawałek swojejstrona_finalna_ps

Kim jestem? Jedni określą mnie mianem fotografa, dziennikarki, poetki. Inni widzą mnie jako piegusa z czerwono-czarną grzywką nierozstającego się z aparatem. Ja zaś idąc za tropem indiańskiego przysłowia mówiącego, że zdjęcia kradną duszę, określę się jako wciąż nienasyconego złodzieja. Szukam w fotografii tego niezwykłego ładunku emocji. To ciągła gonitwa za uchwyceniem chwili, tych uczuć trwających tylko w tej jednej jedynej sekundzie.

Jestem magistrem dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalnością z fotografii medialnej i reklamowej Uniwersytetu Gdańskiego. Fotografia to moja wielka pasja i nie zamieniłabym jej na nic innego. Pracuję w Polsce i za granicą, głównie w województwie pomorskim.

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie firmy nikon. Posiadam certyfikat fotografa ślubnego Akademii Fotografii w Warszawie, a także licencję liturgiczną w zakresie fotografowania w czasie uroczystości religijnych.

Jeśli mają państwo jakieś pytania lub chcą poznać moją ofertę proszę śmiało do mnie pisać, używając formularza kontaktowego.
Oliwia Ziółkowska

 

 

11059578_1065375100153095_3302163187743068680_o101selfie